Partneři

klokart
Děkujeme našim štědrým partnerům, díky kterým Vám můžeme přinést originální designové oblečení z kvalitního materiálu a doplňky za nízké ceny. Vážíme si jejich podpory, bez  které by tento projekt nebyl možný.  
Generální partneři projektu
OP TIGER
http://www.optiger.cz

Jsme veliká tiskárna s přístupem malé firmy. Fungujeme od roku 1998 a aktuálně pro nás pracuje vice než 200 zaměstnanců ve dvou výrobních lokalitách (Praha + Velké Březno) – Vyrábíme 24 hodin / 7 dni v týdnu a ročně natiskneme cca 4 milionu produktu (nejen trika, ale i mikiny a další textilní produkty – z netextilních třeba hrnky, kryty na telefony, či celou škálu papírových produktu). Naše výrobky expedujeme do celého světa – zejména do UK, Německa, Francie, ale i USA či Singapuru.

Internet MALL
http://www.mall.cz

Již od roku 2000 se snažíme být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit. Své služby jsme vám poprvé nabídli v roce 2000 pod značkou Bilezbozi.cz. Od té doby neustále rozšiřujeme sortiment a zkvalitňujeme služby, abyste u nás nakupovali rádi a byli spokojení. Že to se zákazníky myslíme vážně, dokládají i získané certifikáty kvality.

Slevomat
http://www.slevomat.cz

Portál Slevomat.cz představuje katalog zážitků za výhodné ceny. Denně zákazníky inspiruje více než 200 novými nabídkami z celé České republiky. Zaměřuje se především na lokální nabídky z oblasti gastronomie, wellness a zábavy, a na pobytové balíčky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace