Partneři

klokart

Jsme tu proto, aby naši klienti získávali nové zákazníky, prodávali jim své zboží nebo služby a motivovali je být věrní jejich značce. Zkrátka, aby jejich obchodní a marketingové úspěchy soustavně rostly. O to se stará přes 300 našich zaměstnanců v divizích platebních řešení, logistiky, call centra, marketingu a IT na pobočkách v Praze, v Hradci Králové, Trutnově, Žďáře nad Sázavou a v Bratislavě.

Jakým způsobem jsme se o projektu dověděli a co nás na něm zaujalo?
Cestu k projektu jsme měli možná trochu jinou, než ostatní partneři. Byli jsme osloveni jako společnost poskytující logistické služby, takže u nás to nebylo o tom, zda pro projekt navrhneme nějaké skvělé potisky na trička, ale spíše o tom, zda dokážeme zajistit, aby ta trička poté v pořádku doputovala ke všem, kteří chtějí projekt podpořit. Zaujal nás moderní a svěží nápad, jak podpořit dobrou věc. Klokart nás bavil vlastně od první schůzky a už se těšíme, jak vyměníme košile a aktovky za trendové mikiny a batůžky. 🙂

Jakým způsobem se na projektu podílíme, jakou v něm máme roli?
Už jsem to zmínila – máme tu čest se starat o kompletní logistiku projektu, tedy vyřizování objednávek, kompletaci zásilek, balení a doručení zákazníkům.

Co nás na projektu nejvíc baví?
Že překračuje hranice našich běžných pracovních dní. Vždycky si užíváme, když se můžeme stát partnerem projektu, který má nějaký vyšší smysl. Sama věřím, že Klokart ale určitě překročí hranice našeho skladu v Opočínku u Pardubic, kde bude všechno zboží skladováno. Myslím, že kolegové napříč firmou budou nadšeni a určitě projekt rádi sami podpoří. Přejeme Klokartu hodně spokojených podporovatelů a uděláme všechno pro to, aby u sebe měli své objednané nejen klokaní kousky co nejdříve. (odpovědi poskytla Martina Šoupalová – Marketing manager)

COMGATE_14 COMGATE_17 Portret-Martina-02

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace