Limitovaná nabídka

Známé osobnosti spolu s talentovanými výtvarníky a veřejnost vytváří motivy, které se promítnou na oblečení a různé předměty, a přibližně 3x do roka vznikají nové originální kolekce Klokart. K jejich prodeji využíváme několik způsobů, ale vždy platí, že veškerý výtěžek, tj. nejméně 50 % z prodejních cen všech výrobků, jde Fondu ohrožených dětí. Více informací o tom, jak jsou získané finanční prostředky využívány, naleznete ZDE.

Limitovanou nabídku tvoří žhavé novinky a zároveň nejúspěšnější produkty z předchozích kolekcí, které se pro Klokart vyrábí přesně podle našich požadavků. To nám umožňuje volit nadstandardní kvalitu použitých materiálů, které naleznete pod označením PREMIUM. Můžete si tak být jistí, že trička a mikiny jsou nesmírně příjemné a pohodlné na každodenní nošení a navíc perfektně sednou. Všechny produkty limitované nabídky máme skladem, proto je možné si je po objednání osobně zdarma vyzvednout nebo si je nechat za zvýhodněné ceny díky podpoře Zásilkovny zaslat do výdejního místa či na svou adresu. Pokud netrefíte velikost nebo motiv, zboží je samozřejmě možné vyměnit nebo vrátit. V tomto případě se obracejte ZDE.

Věříme, že se Vám oblečení KlokArt bude hezky nosit a bude Vám dělat radost pokaždé, když si ho obléknete.

Kupujete-li zboží jako vánoční dárek, můžete jej nepoužité vrátit do 17. 1. 2022.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace