Limitovaná nabídka

Známé osobnosti spolu s talentovanými výtvarníky a veřejnost vytváří motivy, které se promítnou na oblečení a různé předměty, a přibližně 3x do roka vznikají nové originální kolekce Klokart. K jejich prodeji využíváme několik způsobů, ale vždy platí, že veškerý výtěžek, tj. nejméně 50 % z prodejních cen všech výrobků, jde Fondu ohrožených dětí. Více informací o tom, jak jsou získané finanční prostředky využívány, naleznete ZDE.

Limitovanou nabídku tvoří žhavé novinky a zároveň nejúspěšnější produkty z předchozích kolekcí, které se pro Klokart vyrábí přesně podle našich požadavků. To nám umožňuje volit nadstandardní kvalitu použitých materiálů (naprostá většina produktů limitované nabídky pochází od značky Stanley Stella a je vyrobena z česané organické bavlny). Můžete si tak být jistí, že trička a mikiny jsou nesmírně příjemné a pohodlné na každodenní nošení a navíc perfektně sednou. Všechny produkty limitované nabídky máme skladem na naší pobočce Fondu ohrožených dětí v Praze, proto je možné si je po objednání osobně zdarma vyzvednout. V ostatních případech zboží odesíláme prostřednictvím České pošty hned po připsání odpovídající částky na náš účet. Pokud netrefíte velikost nebo motiv, zboží je samozřejmě možné vyměnit nebo vrátit, a to ZDE.

Věříme, že se Vám oblečení KlokArt bude hezky nosit a bude Vám dělat radost pokaždé, když si ho obléknete.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace