Partneři

klokart

Internet MALL

https://goo.gl/TmEJep

Již od roku 2000 se snažíme být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.  Své služby jsme vám poprvé nabídli v roce 2000 pod značkou Bilezbozi.cz. Od té doby neustále rozšiřujeme sortiment a zkvalitňujeme služby, abyste u nás nakupovali rádi a byli spokojení. Že to se zákazníky myslíme vážně, dokládají i získané certifikáty kvality.

Kromě České republiky působíme také na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a Slovinsku. Od roku 2008 jsme součástí holdingové společnost Netretail Holding, B.V., která zastřešuje a řídí všechny národní pobočky.

O vaši spokojenost se stará více než 500 zaměstnanců.  Díky modernímu distribučnímu centru o ploše 30 000 m2 a propracované logistice jsme schopni garantovat rychlou expedici zboží. Nabízíme možnost osobního odběru po celé ČR na celkem 18 místech. Jsme tu pro vás Uděláme vše pro to, abyste na MALL.CZ nakupovali rádi. Doufáme, že se nám to kombinací špičkových služeb, kvalitního zboží a nízkých cen (po)daří.

Jak jsme se o projektu dověděli a co nás na něm zaujalo?
Fond ohrožených dětí v MALLu dobře známe. Když nás jeho tým oslovil s projektem KLOK.ART, byli jsme nadšeni. Kdo by odolal možnosti podpořit Klokánky tak, že si koupí něco krásného, originálního a kvalitního?

Jakým způsobem se na projektu podílíme, jakou v něm máme roli?
Jsme e-shop, a tak pomáháme tím, co umíme nejlépe – prodejem. Na MALLu nakupují stovky tisíc zákazníků, a tak můžeme všem tento způsob podpory jednoduše nabídnout a postarat se o celý nákupní proces. To samozřejmě děláme bez nároku na jakýkoli zisk.

 Co nás na projektu baví?
Že zákazníci mohou Klokánkům pomoci tak, že si udělají radost něčím krásným.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace