Partneři

klokart

OP TIGER

www.optiger.cz

Jsme veliká tiskárna s přístupem malé firmy. Fungujeme od roku 1998 a aktuálně pro nás pracuje vice než 200 zaměstnanců ve dvou výrobních lokalitách (Praha + Velké Březno) – Vyrábíme 24 hodin / 7 dni v týdnu a ročně natiskneme cca 4 milionu produktu (nejen trika, ale i mikiny a další textilní produkty – z netextilních třeba hrnky, kryty na telefony, či celou škálu papírových produktu). Naše výrobky expedujeme do celého světa – zejména do UK, Německa, Francie, ale i USA či Singapuru.

Proč jsme se do projektu zapojili?
Je to řada zajímavých lidí, umělců a dalších subjektů, které do toho jdou s námi. Je to atraktivní koncept a vlastně i výsledný produkt, který vychází z toho, co máme a děláme rádi. Když prostřednictvím tohoto produktu můžeme do světa poslat nějaké pozitivní poselství, je to pro nás vždy dobrá příležitost a taky výzva dělat věci jinak, lépe a s nějakým vyšším smyslem.

Jakým způsobem se na projektu podílíme, jakou v něm máme roli?
V rámci projektu budeme operovat jako flexibilní výrobní platforma. Naším úkolem bude pravidelné dodávání a potisk triček i dalších produktů tak, abychom byli u zákazníka včas a s produktem ve 100% kvalitě.

Co nás na projektu baví?
Z jedné strany je to pro nás výzva ze samotné procesní stránky – je nutné vše dokonale synchronizovat tak, abychom byli připravení reagovat na kolísající poptávku a přitom si udržet maximální kvalitu a trika dodávat včas. Zároveň vždy rádi podporujeme projekty, které mají smysl a přináší úsměvy na tváře lidí, kteří to potřebují. Když se ta dobrá myšlenka podaří, s úsměvy od ucha k uchu se pak přidáváme i my… (na otázky odpovídal Ondřej…

digi2 kancelar ondrej

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace