Partneři

klokart

Portál

www.portal.cz

Nakladatelství Portál už více jak 26 let vydává knihy – knihy , které mají duši. Protože ho založili a vlastní salesiáni, orientujeme se v naší produkci na knihy týkající se pedagogiky, výchovy i spirituality. Léty přibyly tituly pro psychology či sociální pracovníky, studenty i učitele z různých dalších oborů a také rodiče a jejich děti. Chceme, aby naše knihy měly přidanou hodnotu a byli jsme na ně hrdí ještě dlouho potom, co se z knižních novinek stanou stařenky. Radši budeme nejkvalitnější, nikoliv nejbohatší nakladatelství.

www.portal.cz

Jak jsme se o projektu dověděli a co nás na něm zaujalo?

V roce 25. výročí jsme si nadělili „smysluplné“ oslavy – uzavřeli jsme spolupráci s FOD a věnovali jim knihy a korunu z každé prodané knihy na e-shopu. Když nás kontaktovali lidé z projektu Klokart, bylo jasné, že smysluplně pomáhat se dá nejen na oslavu, ale vlastně pořád.

Jakým způsobem se na projektu podílíme, jakou v něm máme roli? 

Vymysleli jsme pro Klokart knižní záložky s jejich produkty a spolupracujícími umělci. Na malém kousku papíru chceme co největšímu počtu lidí předat informaci o projektu a zároveň jim dát i něco hezkého. Do knížky samozřejmě 😀

Co nás na projektu nejvíc baví? 

Asi to, že mi za darované peníze nenabídne někdo ošuntělou klíčenku nebo pero, ale krásnou, užitečnou a trendy věc. Tím mi dává najevo, že si mého finančního daru váží. Je přece tak krásné darovat a cítit se obdarován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace