Partneři

klokart

Portál Slevomat.cz představuje katalog zážitků za výhodné ceny. Denně zákazníky inspiruje více než 200 novými nabídkami z celé České republiky. Zaměřuje se především na lokální nabídky z oblasti gastronomie, wellness a zábavy, a na pobytové balíčky.

Jak jsme se o projektu dověděli a co nás na něm zaujalo?
S Fondem Ohrožených Dětí jsme nejprve spolupracovali přes klasickou formu nabídek s možností finančního příspěvku. Už na první schůzce ale padl návrh možnosti prodeje unikátních designových výrobků vyrobených speciálně pro Klokánky. Nápad se nám líbil a rozhodli jsme se v něm angažovat jako zprostředkovatel prodeje.

Jakým způsobem se na projektu podílíme, jakou v něm máme roli? Co nás na projektu baví?
Budeme FOD zprostředkovávat prodeje edice KlokFame a zaštiťovat marketingovou podporu. Těšíme se na to, jak se projekt bude vyvíjet, jak se budou postupně nabalovat osobnosti, které své jméno s projektem spojí, jak se budou vyvíjet produkty, které zákazníky osloví. Velmi důležitá bude flexibilita, s jakou dokážeme projekt neustále rozvíjet.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace