Partneři

klokart

Jsem členem týmu superlogo.cz, kde je mým úkolem grafické zpracování firemních prezentací našich klientů od webu a loga až po odstín make upu dívek v info centru, zkrátka děláme vše možné i nemožné proto, aby prezentace firem našich klientů byla dokonalá. Firma vznikla v roce 2006 a do dnešního dne máme za sebou přes 300 projektů pro malé, střední i velké firmy z České republiky, Slovenska, Německa, Anglie.

Jak jsme se o projektu dověděli a co nás na něm zaujalo?
Byl jsem kontaktován manažerkou projektu Ivanou Valkusovou s žádostí o spolupráci na projektu s tím že pokud se projektu nezúčastním budu litovat 🙂 . Bez váhání jsem souhlasil 🙂 .

Co mě na projektu zaujalo?
To je jednoduché, pokud slyším větu v které se současně vyskytují slova „děti“ a „pomoc“ ostatní slova jsou již pouhou výplní, jen se zeptám jak mohu pomoci.

Jakým způsobem se na projektu podílíme, jakou v něm máme roli?
Pro projekt jsem vytvořil logo a webdesign. Co nás na projektu nejvíc baví? Sledovat kolik lidí z kolika různých profesí se dalo dohromady aby bylo vytvořeno něco co má smysl.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace