Stálá nabídka

Známé osobnosti spolu s talentovanými výtvarníky a veřejnost vytváří motivy, které se promítnou na oblečení a různé předměty, a přibližně 3x do roka vznikají nové originální kolekce Klokart. K jejich prodeji využíváme několik způsobů, ale vždy platí, že veškerý výtěžek, tj. nejméně 50 % z prodejních cen všech výrobků, jde Fondu ohrožených dětí. Více informací o tom, jak jsou získané finanční prostředky využívány, naleznete ZDE.

Stálou nabídku tvoří vybrané produkty ze všech dosud vzniklých kolekcí, které je možné objednávat dlouhodobě v neomezeném množství. Po kliknutí na tlačítko koupit se Vám otevře e-shop našeho partnera Merchator.cz. Objednané zboží obdržíte do 4 pracovních dní. Prodejní proces se řídí jejich pravidly a veškerý zákaznický servis jako jsou dotazy k objednávce nebo reklamace vyřizuje Merchator.cz. Přejeme Vám příjemné nakupování a srdečně děkujeme za Vaši podporu dětí v nouzi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace