Partneři

klokart
Generální partneři projektu
Partneři projektu
Zásilkovna
http://www.zasilkovna.cz

Zásilkovna.cz poskytuje komplexní logistické služby více než 10.000 e-shopům. V Čechách, na Slovensku a v Maďarsku nabízí síť více než 600 výdejních míst. Přepravu zboží na adresu koncového zákazníka zajišťuje pro další trhy ve střední a východní Evropě (Polsko, Německo, Rakousko a Rumunsko). Denně přepraví řidiči Zásilkovny přes 20.000 zásilek. Od vzniku firmy v roce 2010 už jejich rukama prošly čtyři miliony kusů. Česká přepravní společnost pracuje pro největší evropské on-line prodejce léků, kosmetiky, knih, kancelářských potřeb, bytových doplňků, počítačů, textilu, ale i třeba cukrovinek.

DPP
http://www.dpp.cz

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost patří mezi nejvýznamnější provozovatele městské hromadné dopravy na území České republiky.

Bonami

Každý den něco nového. Nábytek a bytové doplňky, které jinde nenajdete

Mediální partneři projektu
Miuza
http://www.miuza.cz

Chcete toho svým zákazníkům tolik říct, a nevíte jak? My jim to sdělíme za vás. Hezky, česky a kreativně. V časopisech, novinách, na blogu, webu,  eshopu, sociálních sítích, v letácích nebo brožurách… Milujeme papír i displeje.

Pomáhali nám
Ambasadoři
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace