KLOKART

Bára Poláková a jogová kolekce

Známa herečka a zpěvačka Bára Poláková společně s učitelkou jógy Janou Dlouhou vytvořily léčivé maly (náhrdelníky) a náramky. Tyto šperky pomáhají Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

Herečka a zpěvačka Bára Poláková společně s učitelkou jógy Janou Dlouhou vytvořily pro projekt KlokArt maly (náhrdelníky) a náramky. Tyto šperky jsou další kolekce Klokart, která  pomáhá Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

Kolekce je vyrobena z minerálních kamenů a každý šperk je ručně dělaný Janou Dlouhou. Tato sada doplňuje jógovou kolekci oblečení, kterou KlokArt rovněž nabízí.

“Možnost poštrachat si ve všech různých korálcích, a fakt, že to, co mně zabere pár hodin času, může někomu hodně pomoci, to nešlo odmítnout.  Tak je to i s těmi produkty. My si je koupíme, máme originální kousky a někde jinde to může pomoct.” Takto shrnula spolupráci s Klokartem Bára Poláková.

“Náramky i maly jsou vyrobeny z léčivých minerálů pocházející z veliké hloubky Země. Všem kteří si zakoupí náramky či maly především děkuji. Všichni jsme Jedno, a tím že pomůžeme druhým, pomáháme sobě,” říká Jana Dlouhá.

Součástí jógové kolekce je také motiv “EXHALE THE BULLSHIT”, který navrhli majitelka jógového studia Dana Beierová s designérem Jánem Šafaříkem.

 

 

CELOU KOLEKCI NALEZNETE ZDE