Tvůrci

klokart

Známé osobnosti spolu s talentovanými výtvarníky vytváří motivy, které se aplikují na oblečení a předměty. Každých pár měsíců tak vznikají originální kolekce – které dělají radost dvakrát – kupující získá kvalitní designový kousek a ještě pomůže dětem v našich Klokáncích. Představujeme vám kolekce, které v dílně KlokArt dosud vznikly..

Rudolf Havlík

Spisovatel, scénárista, režisér a vášnivý cestovatel Rudolf Havlík navrhl nový motiv pro projekt KlokArt. 

Dobrý den, kolibříci, zpěv, pohoda…to vše najdete v motivu od Rudolfa Havlíka, který navrhl pro Fond ohrožených dětí a jejich neziskový projekt KlokArt.

Dán Bárta & Vladimír 518

Zpěvák Dan Bárta a raper Vladimír 518 jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální motiv pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

Janek Rubeš & Matěj Janák

Reportér Janek Rubeš a výtvarník Matěj Janák jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální motiv pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

Léna Brauner & IM Cyber

Léna Brauner a IM Cyber daly dětem křídla. Výtvarnice Léna Brauner a DJka IM Cyber jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální spolupráce pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

Dan Přibáň & Filip Dvorský (POP Machine studio)

Do klok-ártího projektu se zapojil i cestovatel Dan Přibáň, který s výtvarníkem Philipem Dvorským nachystal motiv zvaný „Trabant na svízelných cestách“. A na triku samozřejmě najdete i Danovo oblíbené motto – #světpatřítěm­coseneposerou­.   Pár obvyklých otázek pro naše tvůrce:   DAN PŘIBÁŇ (odvážný cestovatel s kuráží za tři) 1) Dane, proč ses rozhodl pomoci Klokánkům? Protože takové věci dělám rád. […]

Jakub Kohák & Martin Fischer z POP Machine

Jakub Kohák věnoval svou lebku na pomoc dětem.  Jakub Kohák, oblíbený bavič, režisér a herec se pustil do pomoci Klokánkům, když se zapojil do našeho projektu KlokArt. Již čtvrtá kolekce, která v tomto roce pomáhá je výsledkem spolupráce Jakub Koháka a výtvarníka Martina Fischera ze studia POP Machine. Společně dali vzniknout motivu „Skull“ (Lebka). A jak tvůrce […]

Matěj Ruppert & Matěj Janák

Matěj Ruppert – zpěvák velkého formátu, herec, ale hlavně „bourák“ pro kterého je humor, nadsázka a ironie součástí a možná i potřebou každodenního bytí, se rozhodl zapojit se do projektu a spoluvytvořit další „klokártí“ motiv, aby tak pomohl získat finanční prostředky pro naše Klokánky. Musíme bez mučení přiznat, že spolupráci s ním jsme si opravdu […]

Marie Chytilová

Marie Chytilová je mladá a velmi inspirativní a energická žena, která již třetím rokem vede portál Slevomat.cz, který čítá více než 160 zaměstnanců. Postupně usiluje o to, aby Slevomat nebyl jen katalogem slev, ale aby u zde zákazníci napříč celou republikou denně objevili spoustu zážitkových nabídek za výhodné ceny.

Pasta Oner

Pasta Oner platí za jednoho z nejvýraznějších představitelů současné české umělecké scény. Coby tvůrčí osobnost se Pasta Oner v posledních letech – v kontinuitě se svou graffiti a street artovou zkušeností – intenzivně profiluje v mezích klasických nezávislých i veřejných galerijních provozů, ve kterých snoubí i překračuje klasické žánrové kategorie pop artu a cartoon estetiky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace