Tvůrci

Alžběta Jungrová

Je neuvěřitelná, krásná, odvážná, citlivá, obdivuhodná oceňovaná žena prestižními cenami v oboru, která si splnila svůj dětský sen být fotografkou.
Rozhodla se podpořit a pomáhat dětem v nouzi prostřednictvím projektu, protože zde velmi vnímá potřebu a důležitost. „Každá zkušenost a setkání je jiné, každé vás ovlivní nebo zasáhne trochu jinak.“ Toto byl impuls k vyjádření její tvorby motivu, který znamená a skrývá v sobě velmi mnoho „JISTÉ JE JEN TO, CO CÍTÍME /ONLY WHAT YOU FEEL IS REAL“

Bára Poláková a jogová kolekce

Známa herečka a zpěvačka Bára Poláková společně s učitelkou jógy Janou Dlouhou vytvořily léčivé maly (náhrdelníky) a náramky. Tyto šperky pomáhají Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

Vlastina Svátková

Jedna z nejinspirativnějších žen dnešní doby. Její lidská přirozenost a originální autentičnost, jak v její tvorbě, tak životě je oslňující. Je herečkou, spisovatelkou, designerkou šperků i oděvu hlavně matkou tří chlapců.

Věří, že láska v každém z nás sídlí v duši, a té je třeba se naučit naslouchat a dát ji prostor.

Proto i motiv její kolekce – Prostor pro duši – je ztělesnění jí samé. Podle jejích slov je jedním z důležitých aspektu smyslu života, naučit se bezpodmínečně milovat. Pro děti, které se ocitnou v těžké životní situaci, dostat lásku, objetí a bezpečný prostor, je nezbytnou první pomocí.

Design hero

Dosud jste si v rámci projektu Klokart mohli pořídit trika a další módní kousky navržené celebritami. Tentokrát ale byla výzva jiná – do kolekce DESIGN HERO, který hledal nové motivy, se zapojily firmy i široká veřejnost.

Anna, Ester a Lela Geislerovy

Jsou obdařeny mimořádným půvabem i nadáním. A přesto existuje něco, co sestry Geislerovy zdobí ještě mnohem více – dobré srdce. Aňa, Lela i Ester spojily své tvořivé síly a představily svou lodičku pro KlokArt, kterou podpořily Fond ohrožených dětí a děti z Klokánků.

Rudolf Havlík

Spisovatel, scénárista, režisér a vášnivý cestovatel Rudolf Havlík navrhl pro Klokart motiv s optimistickým názvem Dobrý den! Hlavním cílem bylo pomoci sehnat peníze na školní pomůcky pro děti z Klokánků.

Dán Bárta & Vladimír 518

„Dobrá energie“ – tak Dan Bárta a Vladimír 518 pojmenovali svůj motiv. Výsledkem spolupráce je výtvarný motiv, který ozdobí trička, plátěné tašky, mikiny a další produkty, které bude možné zakoupit a finančně tak podpořit naše Klokánky.

Janek Rubeš & Matěj Janák

Reportér Janek Rubeš a výtvarník Matěj Janák jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální motiv pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

Léna Brauner & IM Cyber

Výtvarnice Léna Brauner a DJka IM Cyber jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální spolupráce pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

Dan Přibáň & Filip Dvorský

Do klokártího projektu se zapojil i cestovatel Dan Přibáň, který s výtvarníkem Filipem Dvorským nachystal motiv zvaný „Trabant na svízelných cestách“. A na triku samozřejmě najdete i Danovo oblíbené motto #světpatřítěm­coseneposerou­.

Jakub Kohák & Martin Fischer

Jakub Kohák, oblíbený bavič, režisér a herec se pustil do pomoci Klokánkům, když se zapojil do projektu KlokArt a věnoval svou lebku na pomoc dětem. Spolupráce Jakub Koháka a výtvarníka Martina Fischera ze studia POP Machine dala vzniknout motivu „Skull“ (Lebka).

Matěj Ruppert & Matěj Janák

Matěj Ruppert, zpěvák, herec, ale hlavně „bourák“ pro kterého je humor, nadsázka a ironie součástí a možná i potřebou každodenního bytí, se rozhodl zapojit se do projektu a vytvořit klokártí motiv, aby tak pomohl získat finanční prostředky pro naše Klokánky.

Marie Havlíčková

Okouzlující a inspirativní žena Marie Havlíčková, která má srdce doslova na pravém místě, byla v době vzniku projektu Klokart ředitelkou Slevomatu. Dnes ji považujeme za adoptivní matku projektu, protože právě díky ní, dostal projekt reálnou šanci vzniknout, když kývla na to, aby se Slevomat stal jeho generálním partnerem.

Pasta Oner

Bylo nám ctí, že mezi první kolekce Klokart patřily dva motivy od Pasty Onera, jednoho z nejvýraznějších osobností současné výtvarné scény.  Svým charakteristickým způsobem reflektuje a ironizuje současnou pop-kulturní společnost. A jeho dva motivy perfektně vystihovaly naši tehdejší situaci ve Fondu ohrožených dětí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace