KLOKART

Návrat do budoucnosti

Hodinkářské kolekce jsou dílem českého kreslíře komiksů a ilustrátora Richarda Svitalského. První motiv nese originální interpretaci potápěčské legendy Tuna. Zatímco druhá hodinářská kolekce zavzpomínala na kultovní trilogii Návrat do budoucnosti (Back to the future) a hodinky Casio, jež na zápěstí nosil Marty McFly, respektive herec Michael J. Fox. Na tričku se po boku digitálních Casio CA-50 objevuje i americký supersport DMC DeLorean, který ve filmu posloužil jako stroj času.

Celý hodinkářský projekt by však vůbec nevznikl nebýt iniciativy Jana Lidmaňského, který svou touhou pomoci dětem z Klokánku projekt vymyslel, oslovil autora motivu a zpropagoval tak, že obě kolekce měly nezanedbatelný úspěch a už nyní lze s jistou říct, že ani druhá kolekce hodinek nebude poslední.

Každá hodinkářská kolekce je unikátní. To znamená, že výrobky z této kolekce jsou vyráběny pouze v omezeném množství, nejsou doskladňovány a lze je zakoupit pouze do vyprodání zásob. To z produktů dělá originální sběratelské kousky, které si zamilují nejenom milovníci hodinek.