KLOKART

Kateřina Kaira Hrachovcová

Kaira. Pokorná, krásná a lidská, dle svých slov “neuchopitelná”. Herečka, malířka, koučka numeroložka, v současné době vášnivá tatérka. Pro mnohé fashion ikona. Žena srdečná, plná lásky k lidem i zvířatům. Své independent srdce zhmotnila v motivu nové kolekci pro projekt Klokart.

Jak vznikl Tvůj motiv? Co pro tebe znamená?

To tak jeden Velký člověk se mi podíval do očí a řekl : JO ! TY JSI INDEPENDENT. Je to má cesta, vize, nezávislost. Skutečnost, která se stala realitou.

Dává Ti projekt Klokart smysl?

Smysl pro mě osobně bude mít, když / a moc si to přeji / uvidím výsledek. Když i má kolekce pro Klokart #independentSrdicko bude mít úspěch, bude se prodávat a finance, výtěžek z ní, pomůže dětem.

Proč ses rozhodla takto pomoci ?

Jednoduše .) Prišla nabídka a já ji zavnímala jako čistou, správnou. Navíc jsem v moc dobré společnosti. Osobnosti, které pro Klokart už tvořily, jsou lidé a kreativní umělci, kterých si opravdu vážím.

Kdybys měla tu možnost, co bys pro děti v ohrožení nejraději udělala?

Vzala bych si je k sobě. Alespoň jedno, dvě … tři. Stala se v čase ohrožení alespoň takovou  “dočaskou “. Stala se bezpečným přístavem, “náhradní mámou”. Přítelem v nouzi. Dát sebe, svoji lásku druhým, je nejvíc.

 

CELOU KOLEKCI NALEZNETE ZDE