Tvůrci

klokart

Rudolf Havlík

Spisovatel, scénárista, režisér a vášnivý cestovatel Rudolf Havlík navrhl nový motiv pro projekt KlokArt. 

Dobrý den, kolibříci, zpěv, pohoda…to vše najdete v motivu od Rudolfa Havlíka, který navrhl pro Fond ohrožených dětí a jejich neziskový projekt KlokArt.

Spisovatel, scénárista, režisér a vášnivý cestovatel Rudolf Havlík navrhl nový motiv pro projekt KlokArt, aby pomohl sehnat peníze na školní pomůcky pro děti z Klokánků.

Dobrý den, kolibříci, zpěv, pohoda…to vše najdete v motivu od Rudolfa Havlíka, který navrhl pro Fond ohrožených dětí a jejich neziskový projekt KlokArt.

„Motiv kolibříků se mi zalíbil již dávno a tím, že přišlo léto a každé ráno mě budí jakýsi ťuhýk, který mě dovádí k šílenství až vstanu z postele, dojde mi, že je to moc kouzelné a poslouchám jeho zpívání u snídaně. A dobrý den je prostě dobrý den. Může být dobrý, protože je krásný, protože někoho potkáte, nebo také někomu dobrý den jen tak uděláte. Přišlo mi docela fajn tyto pocity a s touto grafikou spojit.“ Prozradil o motivu Rudolf Havlík

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace