KLOKART

Bára Poláková a jogová kolekce

Známa herečka a zpěvačka Bára Poláková společně s učitelkou jógy Janou Dlouhou vytvořily pro projekt KlokArt maly (náhrdelníky) a náramky. Tyto šperky pomáhají Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky. Kolekce šperků je vyrobena z minerálních […]

Známa herečka a zpěvačka Bára Poláková společně s učitelkou jógy Janou Dlouhou vytvořily pro projekt KlokArt maly (náhrdelníky) a náramky. Tyto šperky pomáhají Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

Kolekce šperků je vyrobena z minerálních kamenů a každý šperk je ručně vyrobený Janou Dlouhou. Tato sada šperků doplňuje jógovou kolekci oblečení, kterou KlokArt rovněž nabízí.

“Možnost poštrachat si ve všech různých korálcích, a  fakt, že to, co mně zabere pár hodin času, může někomu hodně pomoci , to nešlo odmítnout. Tak je to i s těmi produkty. My si je koupíme, máme originální kousky a někde jinde to může pomoct.” Takto shrnula spolupráci Bára Poláková pro projekt KlokArt

“Náramky i maly jsou vyrobeny z léčivých minerálů pocházející z veliké hloubky Země. Všem kteří si zakoupí náramky či maly především děkuji. Všichni jsme Jedno, a tím že pomůžeme druhým, pomáháme sobě,” říká Jana Dlouhá.

 

Součástí jógové kolekce je i motív “EXHALE THE BULLSHIT”, který navrhli majitelka jógového studia Dana Beierová s designérem Jánem Šafaříkem. Trika a mikiny s tímhle motívem najdete na www.merchator.cz.