Aktuality a Novinky

Kolekce Radka Pilaře je tady!

Speciální projekt, který jsme v Klokartu ještě neměli. To je kolekce Radek Pilař dětem! Tento významný představitel českého výtvarného umění se věnoval ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě a režii. Jeho tvorbu zná doslova každý, je totiž autorem legendárního Večerníčku a postaviček Rumcajse, Manky a Cipíska.

Dcery tohoto slavného českého výtvarníka, Bára a Marina, se rozhodly skrze motivy svého tatínka pomáhat dětem, a tak kontaktovaly Klokart s tím, že by jeho odkaz chtěly šířit dál prostřednictvím dobročinné kolekce.

A tak postupně vznikla tato vymazlená kolekce především dětského a miminkovského prémiového oblečení s dobře známým motivem Večerníčka a optimistického ptáčka. Originální kolekce zahrnuje mimo jiné stylová dětská trička, měkounká bodýčka a overaly z biobavny pro absolutní komfort Vašeho miminka, nádherné kvalitní bryndáčky a stylové osušky s čepičkou. Nesmí chybět trička z bio bavlny pro větší děti a v nabídce máme také dívčí a dámské pyžamo, ve kterém můžou ladit hned tři generace – babička, maminka i dcera.

A máme i maličkost pro celou rodinu – skládací origami jako papírovou veselou čepičku.

Doufáme, že se Vám kolekce bude líbit!