Aktuality a Novinky

Nová kolekce s oblíbeným motivem hodinek je tady

Po velmi úspěšných edicích s motivy hodinek Seiko a Casio ilustrátor Richard Svitavský opět kouzlil a vytvořil další unikátní motiv, který Klokart promění v další exkluzivní kolekci. Tentokrát na ní zazáří hodinky značky Certina.

Dovolte nám představit v pořadí již třetí kolekci s názvem Kaskadér. Motiv vychází ze vzhledu ikonických hodinek DS Cascadeur značky Certina, které byly navrženy už na začátku 90. let minulého století, a to v úzké kooperaci s francouzským kaskadérským esem Remy Juliennem. Ten se podílel mimochodem na vzniku více jak 1400 akčních snímků, mezi nimiž vyniká hned šest bondovek nebo třeba původní seriál Starsky & Hutch z poloviny 70. let. Hodinky nosil mimo jiné i slavný Švýcar Olivier Keller, který zazářil například ve snímcích Spiderman, Piráti z Karibiku anebo třeba Star Trek: Nemesis či v seriálu CSI: Miami.

Pánská, dámská i dětská trička budou opět dostupná exkluzivně na našem e-shopu Klokart, případně je bude možné získat jako dárek k pořízení nových hodinek Certina u vybraných prodejců hodinek.

Děkujeme všem, kdo se na novém motivu i kolekci podíleli, a těšíme se, že se bude líbit nejen fanouškům hodinek.