Aktuality a Novinky

Nový e-shop Fondu ohrožených dětí

08.04.2021

Fond ohrožených dětí má nový e-shop!!! Je přehledný, uživatelsky přívětivý a nabízí nové možnosti. Od nás se na něj dostanete kdykoliv si budete něco kupovat z limitované kolekce. Pro všechny případy máte ale odkaz ZDE.

Jistě si dokážete představit, že vytvoření takového e-shopu je velmi nákladná záležitost a pro neziskovou organizaci, která každou korunuvyužívá na výdaje spojené s péči o děti, téměř nerealizovatelné. Fond ohrožených dětí měl ale štěstí, protože mu samo nebe seslalo firmu Integritty Ventures. Ta vytvořila naší organizaci e-shop přímo na míru a to úplně ZDARMA, BEZ NÁROKU NA JAKÝKOLIV HONORÁŘ.

Více o firmě Integrity Ventures ZDE

Eshop pro FOD vyvíjela firma Integritty Ventures s. r. o., a to jak po vývojové, tak obsahové stránce. Lví podíl na projektu mají Martin Ouřadník, Martin Kučera, David Krouský, Dominik Dědiček a další, kteří jim byli nápomocni. Spolupráce mezi FOD a Integritty ventures probíhá dlouhodobě, hlavně v projektu Pozdrav od Ježíška, kde je již tradičně vedena veřejná sbírka pro FOD. Celý projekt spočívá v zasílání pohlednic dětem, rodičům, známým apod. Část výtěžku a dobrovolné příspěvky jsou pak předány právě Fondu ohrožených dětí. Letos jsme předali 550 000 Kč.
Více na ZDE

Za Fond ohrožených dětí z celého srdce děkujeme firmě Integrity Ventures i celému týmu za naprosto skvěle odvedenou práci, profesionální přístup a vždy milou a trpělivou spolupráci.