Aktuality a Novinky

Zdražování produktů Klokart

01.04.2021

Možná jste si všimli, že jsme byli nuceni zvýšit ceny u některých produktů. Vzhledem k tomu, že je naše filozofie a záměr vždy minimálně 50 % z prodejní ceny věnovat dětem z Klokánku, neměli jsme jinou možnost. Zdražuje se vše kolem nás, bohužel je to fakt. Nicméně považujeme za správné a transparentní vysvětlit vám důvody.

Nejen důsledkem pandemie nám někteří naši partneři poskytující své služby zdarma nebo za čisté náklady začali své služby účtovat nebo si již nemohli dovolit podporovat iniciativy jako je Klokart. Zdražil materiál, tisk oblečení již není zdarma, účtují nám balné a bohužel není v našich silách financovat tyto položky ze svého, neboť je náš projekt postaven na principu, který peníze nezadržuje, ale skutečně vše, co prodá rovnou putuje na účet Fondu ohrožených dětí.

Myslíme si, že vzhledem ke kvalitě nabízených produktů, stále velmi nízkým vstupním nákladům a výši výtěžku z každého produktu jsou ceny stále více než přijatelné a budeme moc rádi, když nám zachováte přízeň a budete prostřednictvím našeho projektu podporovat ohrožené děti z Klokánku i nadále.

Nakonec je potřeba dodat, že naše ceny mohou být na této úrovni jen díky našim mnohým partnerům, dobrovolníkům a dalším subjektům, kteří nezištně a ochotně věnují svůj čas a prostředky.

Máme pro Vás také dvě pozitivní zprávy! Fond ohrožených dětí má zcela nový e-shop, který Vám zpříjemní nakupování a nově umíme zasílat zásilky za velmi příznivé ceny také do zahraničí.

Děkujeme, že jste s námi i v této těžké době!!!