Naše klokánky

Klokánek Praha 8 – Chabařovická

O Klokánku

Aktuální příběh

Pětiletou Aničku přivedla do Klokánku její biologická matka s tím, že už ji nechce – před tím žila neuspořádaným způsobem života, nyní se chce ale usadit a založit se svým novým partnerem rodinu – pro Aničku už ale v nové rodině nebude místo.

www.klokanek‐chabarovicka.cz

Matka ještě tentýž den podepsala souhlas s adopcí a navždy odešla z Aniččina života. Anička byla milá, bystrá a šikovná holčička, v Klokánku se jí moc líbilo, ale stále čekala, že se pro ní maminka vrátí a byla z toho moc smutná. Díky péči odborníků v Klokánku se její psychický stav začal brzy zlepšovat a navíc se již za necelý půl rok podařilo najít pro Aničku novou adoptivní rodinu, která byla z Aničky nadšená. Anička odcházela z Klokánku s novou mámou a tátou moc šťastná, hned se naučila psát své nové příjmení a měla velkou radost, že má rodinu, kde o ni stojí a kam může patřit.

Co z projektu klok.art budeme financovat?

10 000 Kč –odšťavňovače 50 000 Kč ‐ ozdravný pobyt pro děti s tetami (lázně, hory...) 100 000 Kč – zednické práce – rekonstrukce koupelen

Vždy budeme vděční za jakékoliv trvanlivé potraviny, drogerii, především prací prášky a mycí prostředky, tekutá mýdla, šampony. Oceníme i  vysavače, zeminu a hnojivo pro pokojové květiny, nové peřiny a polštáře (ideálně hypoalergenní)