Dovolte nám se s Vámi podělit o hřejivá slova našich zákaznic. Nesmírně si vážíme Vaší zpětné vazby, která nám pomáhá poskytovat lepší služby a lépe plnit Vaše přání. Přivítáme jakoukoliv Vaši zprávu, co se Vám líbilo nebo s čím jste naopak nebyli spokojeni. Vaše pozitivní slova nám dodávají tolik potřebnou energii pro další práci a negativní zkušenosti, které naštěstí zatím buď nemáte nebo si necháváte pro sebe, nás nutí se zlepšovat a posouvat projekt na vyšší úroveň.

 

 

 

„Vy jste úžasní. Ano pošlete L to nám vyhovuje víc. A pokud by mezi tím nebylo berte jako, že je a pošlete bez něj. Je to pro děti a pro ty na které bohužel náš stát zapomíná. Trička Klokart mám pokud jsem kontrolovala všechny, tyhle nám chybí. Máme i tašky, deštníky,..  a minimálně v okolí šíříme možnosti jak pomoci. Takhle parádní email zákaznické podpory jsem roky nedostala a jsem nesmírně poctěna, že to bylo zrovna od vás.“ (Anna, duben 2021)

 

***

 

„Batoh dorazil a je super. Je ještě větší, než jsem čekala. Tak jsem ráda, že mám hezký batoh a ještě jsem mohla přispět.“ (Nikola, duben 2021)

 

***

 

„Dnes mi dorazilo tričko a batoh. A jsem nadšená. Chtěla jsem Vám poděkovat za Vaši laskavost a ochotu doladit mou objednávku.“ (Veronika, duben 2021)

 

***

 

„Krásný materiál, úžasný design od Kairy, příjemný zákaznický servis. Jen dodání se opozdilo, ale byla jsem o tom informovana predem Klokartem. Mam z teto kolekce hned několik kusu a vše je krásné.“ (Daria, červen 2021)

 

***

 

„Moc pěkné, nosím ho v práci, pěkný střih.“ (Lucie, březen 2021)

 

***

 

„Je pevná, pěkná, praktická, prostorná, příjemná na omak, zkrátka má všech pět P.“ (Mirka, únor 2021)

 

***

 

„Dobrý den, jednou mi pomáhala paní, nebo slečna Domča s posláním mikči, tak jsem ji jen chtěla poděkovat, že mi došla v pořádku a je krásná a zároveň se ji pochlubit, že jsem si koupila tričko a to jsem hned musela sdílet a označit klokart a na to konto mi dva mí kamarádi poslali fotku, že si díky tomu koupili jeden tričko a druhej tři hrnečky do práce.“ (Jana, prosinec 2020)

 

***

 

„Příjemný materiál a hřejivý pocit z pomoci.“ (Kateřina, listopad 2020)

 

***

 

„Příjemný materiál , barva nezklamala. Udělalo radost , s podporou dobré věci dvojnásob.“ (Kateřina, srpen 2020)

 

***

 

„Koupit si tričko s nápisem, se kterým souzním od ženy, která je pro mnohé velkou inspiraci a díky tomu přispět na dobrou věc je prostě sakra dobrý!“ (Kristýna, srpen 2020)

 

***

 

„Pěkné kvalitní tričko…a jeste s příspěvkem pro dobrou věc.“ (Věra, srpen 2020)

 

***

 

„Trička jsou krásná, nosíme je velmi často.“ (Dana, červen 2020)

 

***

 

„Dobrý nápad, perfektní kvalita trička, nápaditý motiv a ještě pomoc dětem.“ (Jana, únor 2020)

 

***

 

„Motiv je hezký, tričko kvalitní. Není to takový ten průsvitný šunt.“ (Jana, leden 2020)

 

***

 

„Překrásný grafický motiv s ideální střih trička, za mě naprostá paráda.“ (Nikol, leden 2020)

 

***

 

„Tričko je moc pěkné a navíc jsem jeho koupí přispěla na dobrou věc.“ (Petra, leden 2020)

 

***

 

„Líbí se mi, že koupí trička jsem přispěla na dobrou věc. Jako bonus má tričko krásný obrázek.“ (Veronika, leden 2020)

 

***

 

„Parádní akce na podporu Klokánků a moc hezké a pohodlné tričko. Zvažuji, že si pořídím další barvu.“ (Adriana, leden 2020)

***

„Takovýhle akcí by mělo být mnohem víc. Když si vezmu, že utrácíme za ledasco, tak proč ne, za dobrou věc.“ (Nikol, březen 2019)

 

***

 

„Příjemný materiál. Hezký střih. Jen volte trochu větší velikost. Chtěla jsem ho pro tchyni, která má konf.vel. M/L, a velikost M byla spíš pro mě a to mám S. Ničemu to však nevadilo, mám z něj radost a ráda ho nosím.“ (Lucie, prosinec 2019)

 

***

 

„Velmi kvalitní a pevný materiál.“ (Zuzana, prosinec 2019)

 

***

 

„Trika jsou krásná a čekání na ně rozhodně stálo za to. Měli jsme z nich takovou radost, že jsme si je museli vzít hned. (Gabriela, prosinec 2019)

 

***

 

„Krásný design, tričko i potisk vypadají kvalitně, navíc s dobrým pocitem, že člověk pomohl dobré věci. (Bára, prosinec 2019)

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace