Náš tým klokart

KLOKART – MÓDA, KTERÁ POMÁHÁ

KlokArt je charitativní projekt Fondu ohrožených dětí, jehož veškerý výtěžek jde na pomoc ohroženým dětem z Klokánku.

Známé osobnosti, ale i veřejnost, tvoří originální motivy, které se následně promítnou na oblečení, módní doplňky či produkty do domácnosti, aby pomohli dětem v nouzi. Subjekty zapojené do projektu Klokart (tvůrci, grafici, tiskárny a další dobrovolníci) poskytují své služby zdarma, bez nároku na honorář, stejně jako podnikatelské subjekty se vzdávají své marže a dodávají zboží za nákupní ceny za účelem maximalizace získaných prostředků, a tak až 70 % z prodejní ceny všech výrobků Klokart jde Fondu ohrožených dětí. Během 7 let své existence přinesl Klokánkům více než 2 milion korun a vzniklo již 16 kolekcí.

V Klokartu se soustředíme především na kvalitní a udržitelnou módu z certifikovaných zdrojů. Aby si u nás ovšem mohl vybrat každý, volíme i levnější alternativy. Veškeré vlastnosti jednotlivých produktů máme pečlivě popsány podle našich zkušeností se střihy, materiály a velikostmi, aby produkt co nejvíce odpovídal tomu, co preferujete.

Přejeme si, abyste zakoupením produktů od Klokartu udělali radost nejen dětem z Klokánku, ale i sobě a rádi je nosili a používali.