Náš tým klokart

klokart

KlokArt „otevřel oči“ v květnu 2016. Za vznikem stály tři ženy (Ivana, Petra a Lucie), které ho „rozjížděly“ v bytě bez nábytku,

přesto s velkým odhodláním a úmyslem získat více peněz pro Klokánky J. Když pomáhat, nepotřebujete nábytek, prostě všechno jde, když se chce!
Postupně se do projektu zapojovalo mnoho dobrovolníků (Martina, Tereza, Matěj, Katarzyna a stále přijímáme další dobré duše), kteří KlokArtu dali další energii a pomohli ho posunout vpřed.

Projekt KlokArt je založen na principu DEJ & DOSTANEŠ. Známé osobnosti spolu s talentovanými výtvarníky vytváří originální motivy, které aplikujeme na oblečení a další předměty. Každých pár měsíců tak vznikají originální kolekce, které dělají radost dvakrát. Kupující získá kvalitní designový kousek a zároveň pomůže dětem v Klokáncích (zisk z každé věci je 50-80 %).

Tímto děkujeme našim partnerům Slevomat.cz, Mall.cz, Merchator.cz, OP Tiger, neboť díky nim můžeme pomáhat!

Spolu tvoříme, spolu pomáháme!

Ivana Valkusová

Manažer projektu, ivana.valkusova@fod.cz, +420 774 582 238

Ivana přišla s nápadem vzniku projektu KlokArt, v němž propojuje svůj zájem o současnou generaci mladých českých umělců a osobností se snahou získat pro Klokánky trvalé finanční zdroje. Činnost Fondu ohrožených dětí sleduje s nadšením už od dob svých studií (obory sociální práce, učitelství pro 1. stupeň ZŠ a speciální pedagogika) a od léta 2015 se spontánně rozhodla fungovat jako dobrovolník. Mimo to se již několik let angažuje ve spolku Česká škola bez hranic jako tisková mluvčí a koordinátorka vzdělávacích programů. V projektu KlokArt se stará o dramaturgii a navazování spolupráce s umělci a partnery.

Petra Berková

Marketing a PR, petra.berkova001@seznam.cz, +420 721 665 220

Petra šéfuje všemu kolem marketingu projektu KlokArt. Má za sebou dlouhá léta zkušeností v mediích a nyní pracuje pro jednu známou mediální agenturu. Svoje tvrdě nabité zkušenosti, energii a volný čas věnuje rozvoji projektu a to, aby se o našem KlokArtu dozvědělo co nejvíce lidí. Pomáhá také se sháněním partnerů. Pokud Vás KlokArt zaujal a měli byste chuť se stát naším partnerem a také pomáhat Kokánkům, je Petra tím pravým člověkem, na kterého se obrátit.

Lucie Cígerová

Art produkce, luciecigerova@gmail.com, +420 773 092 035

Lucie má pod palcem veškerou produkci okolo projektu. Její hlavní úloha je komunikace s grafickým oddělením a umělci. Mimo to se aktivně věnuje své firmě ArtWise, která se zabývá převážně uměním ve veřejném prostoru a kreativním marketingem. Produkce, propojování a kontakty je gró jejího fungování. Pokud by Vás zajímalo, jací nám v Čechách a na Moravě rostou talenty v oblasti výtvarného umění a chtěli si domů pořídit nějaký originální obraz od nich, neváhejte se na Lucii obrátit 🙂

Martina Krznarić

Graphic Designer, krzna.88@gmail.com , + 420 792 348 958

Martina v projektu představuje ženský element celé grafiky. Nádherně se doplňuje s naším art direktorem Matějem, se kterým pracuje na produktech, vizualizacích či prezentačních materiálech. Má velký cit pro detail a bez její energie neustálého doplňování a předělávání grafiky bychom si prostě nevěděli rady. Ve volném čase věnuje fotografování a stylingu. Kromě dobrovolnické práce pro KlokArt je její hlavní činností je grafická práce – tvorba letáků a prezentací, vizualizací či jednoduchého webu. Její cit pro detail a vlastní styl jí řadí mezi kvalitní grafiky této doby.
Matěj Janák

Art Director, matej.janak1@gmail.com, +420 721 277 103

Matěj je hlavní hnací síla veškeré grafiky a citu pro art v projektu. Velmi dobře rozumí výrobě, kvalitě materiálu oblečení, jeho tisku a úrovni nositelnosti. Velmi zodpovědně vybírá každý kousek kolekce, aby se vám oblečení KlokArt skvěle nosilo:-) Matěj se v běžném životě zabývá uměním ve veřejném prostoru, grafice a pomalu ochutnává svým osobitým dílem i galerijní prostory. Ve svém poměrně mladém věku (27) je již teď velmi kvalitním kreativcem, jak ve volné tvorbě, tak komerčních zakázkách pro velké firmy.

Martina Bartl

Social media, martina@martinabartl.com

Martina má v KlokArtu pod palcem vše co se dá shrnout pod pojem „sociální média“ a komunity. Stojí za ní několik let v médiálních a komunikačních agenturách, svým mediálním poradenstvím pomáhala se vstupem na český trh mnoha úspěšným značkám. Na rodičovské dovolené rozjížděla jeden z nejúspěšnějších volnočasových portálů pro rodiče s dětmi a jeden takový portál sama spoluvlastní. Inspirací k její práci je její skoro 5 letá dcerka. V současné době pracuje jako marketingový specialista / analytik největšího rozhlasového zastupitele v ČR. Projektu KlokArt se věnuje na dobrovolnické bázi a pokud máte tip na zajímavý Facebook či Instagram post, pak Martina je tím pravým člověkem na kterého se obrátit. Ve volném čase podniká výlety s dcerou, hraje pexeso, skáče gumu a nebo jezdí na kole.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace